-8%

Активні навушники Impact Sport R-02523 Pink

Наявність:

Доступно за замовленням


 • Рівень шумоподавлення на 22 дБ (NRR)
 • Час реакції: 0,5 мілісекунди
 • Цифрова схема управління з 5-кратним посиленням звуку
 • Спрямовані стереомікрофони
 • Один регулятор відповідає за включення, вимкнення та гучність
 • Бризгозахисне виконання
 • Автоматичне вимкнення після 4 годин бездіяльності
 • Вхід AUX дозволяє підключати зовнішній MP3-плеєр/радіостанцію
 • Компактна складна конструкція
 • Батарейки ААА в комплекті!
 • Вага з батарейками: 298 г

3300,00  3600,00 

Доступно за замовленням

3625,00  усього 2 позиція(й)

Активні навушники Howard Leight R-02523 Impact Sport є модифікованою версією звичайних пасивних стрілецьких навушників, які використовуються для захисту слуху від гучних звуків пострілів. Основною відмінністю активних навушників від пасивних є їх електронна “начинка”. Спрямовані стерео-мікрофони вловлюють зовнішні звуки та передають їх на внутрішні динаміки, забезпечуючи натуральне звучання. При цьому навколишні звуки низької гучності посилюються навушниками (голоси, шарудіння, скрипи), а гучні, як, наприклад, постріли – знижуються до комфортного рівня. Стрілок у навушниках Howard Leight Impact Sport не відчуває дискомфорту у вухах під час пострілів, при цьому він може вести розмову з партнером, не припиняючи стрільби (за умови, що партнер також має активні навушники

На стрільбищі або на полюванні навушники Howard Leight від Honeywell захистять вас від небезпечного шуму та забезпечать зв’язок із навколишнім середовищем. Вони мають рейтинг зниження шуму (NRR) 22 як у включеному, і у вимкненому режимі. Коли електронний захист слуху увімкнено, в ньому використовуються вбудовані спрямовані мікрофони, які посилюють навколишні звуки до безпечного рівня 82 дБ. Це дозволяє вам чути важливі команди на дальності та важливі звуки довкілля під час полювання.

Для додаткового захисту слуху при стрільбі він також активно слухає і автоматично відключає посилення, коли гучні імпульсні звуки, такі як постріли з вогнепальної зброї, досягають 82 дБ. Запатентована технологія Air Flow Control забезпечує тонку конструкцію навушників, яка забезпечує вільний доступ до ложі під час стрільби. М’яке оголов’я має телескопічне регулювання за висотою для зручної індивідуальної посадки.

Зовнішній аудіороз’єм дозволяє підключати навушники для зйомки до MP3-плеєра, сканера або іншого джерела звуку. Батарея забезпечує близько 350 годин роботи, а функція автоматичного відключення спрацьовує через 4 години, щоб продовжити термін служби елементів живлення.

Артикул: R-02523 Категорія:
Вага 1 kg

Зараз 0 відгуків

0.0 загальний
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишить відгук “Активні навушники Impact Sport R-02523 Pink”

Відгуків немає.

Повідомити про наявність Ми повідомимо, коли товар надійде на склад. Будь ласка, залиште свою діючу адресу електронної пошти нижче.