-24%

Батарейки Duracell AAA 2шт


Батарейки Duracell AAA – це багатоцільові лужні батареї, ідеальні для надійного живлення енергією повсякденних пристроїв, які вимагають стимулювання додаткової потужності. Технологія Duralock зберігає батареї Duracell, які не використовувалися, готовими до використання та зарядженими до 10 років при зберіганні в нормальних умовах. Ці батареї дають можливість вільно насолоджуватися використанням ваших приладів, даючи вам продукт, на який ви можете покластися.

65,00  85,00 

Duracell пропонує широкий асортимент батарейок, які можуть використовуватися в електронних пристроях, що потребують надійного енергійного забезпечення. Батарейки Duracell AAA – це багатоцільові лужні батареї, ідеальні для надійного живлення енергією повсякденних пристроїв, які вимагають стимулювання додаткової потужності.

Технологія Duralock зберігає батареї Duracell, які не використовувалися, готовими до використання та зарядженими до 10 років при зберіганні в нормальних умовах. Ці батареї дають можливість вільно насолоджуватися використанням ваших приладів, даючи вам продукт, на який ви можете покластися. Батарейки Duracell краще використовувати, коли ви шукаєте надійне джерело енергії тривалої дії для Ваших повсякденних пристроїв.

Артикул: Duracell_AAA Категорія:
Вага 0,5 kg

Зараз 0 відгуків

0.0 загальний
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишить відгук “Батарейки Duracell AAA 2шт”

Відгуків немає.

Повідомити про наявність Ми повідомимо, коли товар надійде на склад. Будь ласка, залиште свою діючу адресу електронної пошти нижче.