Як відрізнити оригінальні навушники від дешевої китайської копії Залишити відгук

Зараз у продажу все частіше з”являються дешеві китайські копії навушників відомого американського бренду HowardLeight. Як правило копія коштує набагато дешевше оригінального товару, але деякі недобросовістні продавці продають підробку навіть за більш високу ціну.

Чим же відрізняються оригінальні навушники від репліки?

Перш за все більш низькою якістю матеріалів та електронних компонентів. Через це у підробних навушниках в активному режимі можуть з”являтись посторонні шуми. За рахунок неякісних мікрофонів не можливо визначити напрямок походження звуку. Також через некоректну роботу функції авто-відключення, батарейки розряджаються значно швидше.

Візуально навушники дуже схожі, але по упаковці досить легко впізнати дешеву підробку.

Як правило вона виглядає так:

Крім того підробні навушники як правило постачаються без елементів живлення, іноді комплекті з жорсткими кейсами та карабінами.

На даний момент оригінальні навушники бувають в таких упаковках:

  • Блістерна жовтого кольору (поставки з Європи)
  • Квадратна блістерна упаковка чорно-зеленого кольору (США)
  • Упаковані в гофрокартон з кольоровою поліграфією (США)

Приклади оригінальних навушників на фото нижче:

Сподіваємось, що після ознайомлення з цією інформацією ви зможете легко відрізнити підробку і не стати жертвою недобросовістних продавців.

Тому купуючи товар у нас, ви можете бути впевнені в його оригінальності і високій якості. Коли у вас залишились запитання, звертайтесь по контактам, вказаним на сайті. Із задоволенням допоможемо розібратись!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Повідомити про наявність Ми повідомимо, коли товар надійде на склад. Будь ласка, залиште свою діючу адресу електронної пошти нижче.